PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Titkársági munkatárs - Jánossomorja

A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója jánossomorjai betonelemgyárába munkatársat keres titkársági munkatárs munkakörbe.

Feladatok:

  • Titkársági, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Hivatalos és egyéb partnerek, látogatók, vendégek fogadása, protokolláris feladatok ellátása
  • Rendszeres és eseti riportok összeállítása
  • A szervezet munkatársainak segítése, munkájuk támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló német nyelvtudás
  • Magabiztos Excel használat
  • Jó szervezőkészség

Elvárt egyéni készségek:

  • Önálló munkavégzés
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó rendszerező és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Régiós szinten kiemelkedő jövedelem
  • Havi jelenléti prémium (br. 60 000 Ft)
  • Cafetéria
  • Hűségprémium
  • Bejárás térítés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos, válságálló munkahely

Munkavégzés helye: a Leier Hungária Kft. jánossomorjai gyára

Önéletrajzát a hr.janossomorja@leier.hu e-mail címre várjuk!

Feliratkozás hírlevélre