PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Területi képviselő - Dél-Dunántúl

A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója területi képviselő munkatársat keres a dél-dunántúli régióba.

Feladatok:

  • kereskedői hálózat támogatása, vevőkapcsolatok kialakítása és ápolása építőanyag-kereskedő, kivitelező, tervező és beruházó partnerekkel
  • vállalatunk által gyártott és forgalmazott termékek hatékony értékesítése
  • projektek felkutatása, műszaki szaktanácsadás, tervegyeztetés, piacépítés
  • szaktanácsadás a partnerek részére
  • árajánlatok, kimutatások, jelentések készítése, megrendelések és szállítások nyomon követése
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • építőipari szaktanácsadó és/vagy területi képviselői gyakorlat
  • rugalmas, önálló, precíz munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil nemzetközi háttér, rendezett munkakörülmények
  • jó csapat tagja lehet
  • hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • versenyképes juttatások (alapbér, jutalék, prémium, céges autó, mobiltelefon)

Munkavégzés helye: Baranya, Somogy megyék

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a hr@leier.hu e-mail címen lehet.

Feliratkozás hírlevélre