PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Targoncavezető – Mátraderecske

A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója mátraderecskei telephelyére targoncavezető munkatársat keres

Feladatok:

  • Targoncával (elektromos, homlokvillás) történő anyagmozgatás, késztermékek, szállítmányok fel- és lerakodása
  • Építőipari termékek mozgatása telephelyen belül

Elvárások:

  • Önálló, pontos munkavégzésre való hajlandóság
  • OKJ-s bizonyítvány és érvényes, új típusú jogosítvány
  • Magabiztos targoncakezelés
  • 1 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig)

Előnyt jelent:

  • Több éves targoncavezetői tapasztalat
  • Érvényes targoncás jogosítvány teherautó le- és felrakodásra

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű, nemzetközi cégnél
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria
  • Hűségprémium
  • Bejárás támogatása / céges munkásszállítás

Munkavégzés helye: 3246 Mátraderecske

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a hr.matraderecske@leier.hu e-mail címre.

Feliratkozás hírlevélre