PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Takarítónő - Hajdúszoboszló

 A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója hajdúszoboszlói üzemébe takarítónő munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:
- irodaépület napi szintű tisztán tartása
- szociális helyiségek rendszeres takarítása
- virágok öntözése
- tisztítószerek szakszerű tárolása,kezelése, rendelések összeírása
- időszakosan egy-egy irodarész átfogó takarítása (nyílászárók, csempék, stb.)

Elvárás:
- min. 8 általános iskolai végzettség
- lelkiismeretes, megbízható, minőségi munkavégzés

Előnyt jelent:
- takarításban szerzett tapasztalat
- hajdúszoboszlói lakhely

Amit kínálunk:
- 6 órás munkaszerződés
- versenyképes jövedelem
- stabil vállalati háttér
- munkaruha
- hosszú távú munkalehetőség
- rendezett munkakörülmények

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a hr.hajduszoboszlo@leier.hu e-mail címen, vagy személyesen a Leier Hungária Kft. hajdúszoboszlói telephelyén (4200 Hajdúszoboszló, Szováti útfél 2.) lehet.

Feliratkozás hírlevélre