PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Pénzügyi asszisztens - Győr, Leier City Center

A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója Pénzügyi asszisztens munkatársat keres

Elvárások:

  • legalább középfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség, könyvelési ismeretek
  • tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • Microsoft Office biztos alkalmazása
  • nyitott, jó kommunikációs képességű, pontos, megbízható jelentkezők érdeklődését várjuk

Előnyt jelent:

  • könyvelési vagy controlling területen szerzett több éves munkatapasztalat
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, cafeteria, hűségprémium
  • stabil nemzetközi háttér
  • rendezett munkakörülmények
  • hosszú távú biztos egzisztencia

Munkavégzés helye: Győr, Leier City Center

 A kiválasztott jelentkezők német nyelvű felvételi elbeszélgetésen vesznek részt.

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a bruttó bérigény megjelölésével a hr@leier.hu e-mail címre.

Feliratkozás hírlevélre