PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Műszakvezető (Egyedi vasbeton szerkezetek gyártása) - Kiskunlacháza

A Leier Hungária Kft. Magyarország vezető építőanyag-gyártója kiskunlacházi telephelyére Műszakvezető (Egyedi vasbeton szerkezetek gyártása) munkatársat keres.

Feladatai:

  • a hatékony termelés biztosítása egyedi gyártmánytervek és ütemtervek alapján
  • felügyeli, irányítja az egyedi vasbeton termékek teljes termelési folyamatát
  • megszervezi a beosztott fizikai dolgozók hatékony beosztását
  • felügyeli, optimalizálja a gépesített és manuális gyártási folyamatokat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min. 5 éves, termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • legalább középfokú műszaki végzettség
  • műszaki rajzok ismerete
  • kiváló szervezőképesség, határozott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vasbeton szerkezetek gyártásban szerzett releváns tapasztalat
  • német/angol társalgási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • bejárási támogatás
  • éves jutalom
  • hűségprémium

Munkavégzés helye: a Leier Hungária Kft. kiskunlacházi üzeme

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a hr.kiskunlachaza@leier.hu e-mail címen várjuk.

Feliratkozás hírlevélre