PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Munkaelőkészítő - Jánossomorja

A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója jánossomorjai gyárába munkaelőkészítő munkatársat keres.

Feladatok

  • előregyártott betontermékek vevői megbízásainak feldolgozása
  • folyamatos egyeztetés a vevőkkel, értékesítőkkel
  • gyártási sorrend meghatározása
  • önálló munkavégzés a prioritások, a gyártási kapacitások, szállítási határidők figyelembe vételével

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • magabiztos német nyelvtudás
  • terhelhetőség, stabilitás, határozott fellépés
  • jó szervező- és tervezőképesség
  • megfelelő informatikai kompetencia

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatás
  • hűségprémium
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű, nemzetközi cégnél
  • rendezett munkakörülmények
  • jó csapat tagja lehet

 Munkavégzés helye: a Leier Hungária Kft. Jánossomorjai gyára

 Jelentkezni a 96/565-270-es telefonszámon, személyesen a cég telephelyén, a janossomorja@leier.hu email címen lehet, vagy pályázzon JELENTKEZÉSI LAPUNK segítségével.