PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Munkaelőkészítő asszisztens - Kiskunlacháza

A Leier Hungária Kft. Magyarország vezető építőanyag-gyártója kiskunlacházi telephelyére munkaelőkészítő asszisztens munkatársat keres

Feladatok:

egyedi gyártású építőipari termékek gyártását szervező kollégánk munkájának támogatása, mint:

  • megbízások kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • elszámolások, rakodási jegyek készítése
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás (határidők, szállítások, stb.)
  • koordináció társüzemek munkatársaival
  • szállítási lehívások rögzítése, kezelése

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség (műszaki irány előnyt jelent, de nem feltétel)
  • min. 5 éves, versenyszférában szerzett munkatapasztalat

Előny:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatás, bejárási támogatás, hűségprémium
  • munkaruha
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű, nemzetközi cégnél
  • rendezett munkakörülmények
  • jó csapat tagja lehet

Munkavégzés helye: a Leier Hungária Kft. kiskunlacházi üzeme

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a hr.kiskunlachaza@leier.hu e-mail címen!

Feliratkozás hírlevélre