PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Minőségbiztosítási munkatárs - Jánossomorja

DOLGOZZON EURÓPA LEGNAGYOBB BETONGYÁRÁBAN!

A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója jánossomorjai gyárába Minőségbiztosítási munkatársat keres.

Feladatok:

  • Adminisztratív munka, minőségi eredmények kiértékelése, analizálása
  • Termékvizsgálatokban és termékfejlesztésben való részvétel
  • Részvétel a reklamációk kezelésében
  • Koordináció a magyar és osztrák üzemek közt

Elvárás:

  • Technikusi vagy egyetemi szakirányú (építőipari) végzettség
  • Kiváló német nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Önálló, pontos munkavégzés

Előny:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat a minőségbiztosítás területén
  • Építőipari szabványok, anyagok ismerete
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Hűségprémium
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű, nemzetközi cégnél
  • Rendezett munkakörülmények
  • Jó csapat tagja lehet

Fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzokat a bruttó bérigény megjelölésével a hr.janossomorja@leier.hu e-mail címen várjuk.

Feliratkozás hírlevélre