PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Logisztikai ügyintéző- Hajdúszoboszló

A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója hajdúszoboszlói üzemébe logisztikai ügyintéző munkatársat keres.

Feladatok

  • fuvarszervezés
  • az ügyfelek megrendelésének adminisztratív lebonyolítása és ellenőrzése, az ügyfelek szakszerű és határidőre történő kiszolgálásának biztosítása
  • megrendelések alapján számlák, szállítólevelek, fuvarlevelek stb. – pontos elkészítése, a dokumentumok előírásszerű kezelése
  • kapcsolattartás és kommunikáció a társcégekkel, vevőkkel, fuvarozókkal
  • készletek kezelése, ellenőrzése, nyilvántartása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • alapfokú német nyelvtudás
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • céltudatos, döntésképes, eredményközpontú, kiváló kommunikációs képességű személyiség, terhelhető, logikus- és precíz gondolkodású

Előny:

  • logisztikai, termelői és/vagy készletgazdálkodási területen szerzett tapasztalat
  • angol/román nyelvtudás
  • vállalatirányítási rendszerismeret

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • bejárás térítés
  • éves prémium
  • versenyképes fizetés + cafeteria

Munkavégzés helye: a Leier Hungária Kft. hajdúszoboszlói üzeme

Jelentkezését a hr.hajduszoboszlo@leier.hu e-mail címen vagy személyesen, fényképes önéletrajzzal a Hajdúszoboszló, Szováti útf. 2. címen várjuk.

Feliratkozás hírlevélre