PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Lakatos - Jánossomorja

A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója lakatos munkatársat keres beruházási csoportjába

Feladatok:

  • Aktív részvétel a gyártógépek telepítése, üzembe helyezése során
  • Különböző gépek szerelése
  • Munkavégzés a cégcsoport különböző telephelyein

Elvárás:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
Előny:
  • Gépszerelői, villanyszerelői, víz-és gázszerelői, bádogosi képesítés és / vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Hűségprémium
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű, nemzetközi cégnél
  • Rendezett munkakörülmények
  • Jó csapat tagja lehet

Jelentkezés: munkanapokon 7:00-16:00 között.

Tel: 96/565-270

E-mail: hr.janossomorja@leier.hu

Személyesen: 9241 Jánossomorja, Leier út 2. szám alatti üzemben

Feliratkozás hírlevélre