PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Informatikai asszisztens - Győr

A Leier Monolit Kft. győri központjába informatikai asszisztenst keres.

Feladatok:

  • informatikai vezető napi munkájának támogatása
  • nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása
  • árajánlatok beszerzése, eszközök megrendelése, számlázásukkal kapcsolatos ügyintézés, reklamáció kezelés
  • eszközök karbantartásával, szervizelésével kapcsolatos ügyintézés
  • eszközök selejtezése
  • elektronikai hulladék elszállíttatása, ezzel kapcsolatos dokumentációk
  • kapcsolattartás partnercégekkel és a telephelyekkel
  • informatikai eszközök számlázása

 Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • MS Office csomag magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • önálló munkavégzés
  • műszaki érdeklődés, pontosság, precizitás
  • együttműködési készség, csapatszellem
  • jó problémamegoldó képesség
  • rugalmasság
Előnyt jelent:
  • irodai munkában való jártasság
  • műszaki affinitás
  • angol nyelv ismerete
  • gépírás

 Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés,
  • cafeteria juttatások
  • bónusz
Munkavégzés helye: Győr, Leier City Center

Jelentkezni fényképes önéletrajz és motivációs levél elküldésével az itallas@leier.hu e-mail címen lehet.

Feliratkozás hírlevélre