PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Fuvarszervező / Adminisztrátor- Jánosháza

A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója jánosházi telephelyére munkatársat keres Fuvarszervező / Adminisztrátor munkakörbe.

Feladatok:

  • fuvarszámlák készítése, leigazolása
  • megrendelői fuvarok szervezése
  • szállítólevelek, számlák kiállítása
  • beérkező vevői megrendelések feldolgozása, kiszolgálása
  • készletgazdálkodás

Elvárások:

  • szakközépiskolai vagy gimnáziumi érettségi vizsga
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • magas szintű szervezőkészség, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • alapfokú német nyelvvizsga vagy ennek megfelelő szintű aktív nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • munkavégzés egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • versenyképes fizetés + cafeteria
  • éves jutalom + hűségprémium
  • utazási költségtérítés
  • dinamikus csapat
  • hosszú távú biztos egzisztencia

 Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna egy nagy múltú, stabil konszern csapatához, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével a hr.janoshaza@leier.hu címre.

Feliratkozás hírlevélre