PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Értékesítő/Logisztikus- Hajdúszoboszló

A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója hajdúszoboszlói üzemébe értékesítő/logisztikus munkatársat keres.

Feladatok

  • vevői megrendelések rögzítése, visszaigazolása, határidőre történő teljesítése
  • a megrendelt termékek szállítólevélre történő kiírása, számlázása
  • késztermék kiszállításának a szervezése, ütemezése, logisztikai feladatok ellátása
  • késztermék készlet bevételezése, kezelése, leltározása
  • kapcsolattartás a Partnerekkel, társcégekkel
  • egyéb adminisztrációs folyamatok elvégzése (iktatás, nyomtatás, rendszerezés)

Elvárások:

  • megoldásorientált, magabiztos személyiség
  • lelkiismeretes, megbízható, minőségi munkavégzés

Előny:

  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • rendezett munkakörülmények

Munkavégzés helye: a Leier Hungária Kft. hajdúszoboszlói üzeme

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a hr.hajduszoboszlo@leier.hu e-mail címen. Jelentkezési határidő: 2022.05.15

Feliratkozás hírlevélre