PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Egyedi gépgyártás - részlegvezető - Ács

A Leier Monolit Kft. ácsi sablongyártó üzeme egyedi gépgyártás - részlegvezető munkatársat keres.

Feladatok:

  • Termékfejlesztés gépészeti konstrukciójának kidolgozása, megtervezése, kivitelezése (építőipari termékeket előállító gépek, gépsorok). Együttműködés a főmérnökkel és projektvezetőkkel.
  • Projektek támogatása gépészeti oldalról, telepítések lebonyolítása
  • Gyártáshoz szükséges munkaerő tervezése, irányítása
  • Rajzdokumentációk teljes körű ismerete és előkészítése (Auto CAS, Inventor) gyártási tervek olvasása, értelmezése

Elvárás:

  • Gépészmérnöki ( vagy tapasztalattal rendelkező gépésztechnikusi) végzettség
  • Gépgyártási,- fejlesztési szemlélet
  • Egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat, telepítési ismeretek
  • Német nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Stabil nemzetközi háttér, rendezett munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség

A jelentkezéshez küldje el magyar és német nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát a hr@leier.hu e-mail címre.

Feliratkozás hírlevélre