PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Tervező Gépésztechnikus – Ács

A Leier Monolit Kft. ácsi sablongyártó üzeme Tervező Gépésztechnikus munkatársat keres:

Főbb feladatok, munkák:

  • szerkezetek, gépek, formák, fémipari eszközök megtervezése
  • gyártási dokumentációk, műhelyrajzok elkészítése
  • kapcsolattartás a gyártórészlegekkel

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Inventor program önálló, magabiztos használata
  • erős műszaki rajz ismeretek
  • vezetői tapasztalat
  • minimum középfokú végzetség
  • német nyelv ismerete
  • eredményorientált munkavégzés, csapatjátékos hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • fémipari, elsősorban hegesztett gépvázakkal szerzett tapasztalat
  • egyéb tervező programok ismerete

Amit nyújtunk:

  • stabil nemzetközi háttér, rendezett munkakörülmények
  • hosszú távú munkalehetőség
  • korrekt bérezés, cafeteria, hűségprémium

Munkavégzés helye: 2491 Ács

A jelentkezéshez küldje el magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát a hr@leier.hu címre.

Feliratkozás hírlevélre