PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Osztályozógép kezelő / karbantartó- Nyékládháza

 Leier Hungária Kft. nyékládházi kavicsbányájába munkatársat keres Osztályozógép kezelő / karbantartó munkakörbe.

Feladatok:

  • osztályozógép kezelése
  • osztályozógép karbantartása, javítások elvégzése
  • homlokrakodó kezelése

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • géplakatosi és/vagy villanyszerelői végzettség (mindkettő együttesen előnyt jelent)
  • nehézgépkezelői jogosítvány (első sorban homlokrakodó, 4511-es gépcsoport)
  • teljes megbízhatóság, lojalitás
  • rugalmasság, terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés + cafeteria + hűségprémium
  • utazási költségtérítés, munkaruhakeret
  • stabil nemzetközi háttér
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: 3433 Nyékládháza

Munkaviszony kezdete: megállapodás szerint

Jelentkezés az állásra: A fényképes önéletrajzokat a bruttó bérigény megjelölésével a hr.nyekladhaza@leier.hu e-mail-címre várjuk!

Feliratkozás hírlevélre