PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Ingatlan bérbeadási szakember - Győr

A Leier Hungária Kft., Magyarország vezető építőanyag-gyártója győri központjába Ingatlan bérbeadási szakembert keres.

Feladatok:

  • saját tulajdonú ingatlanok (irodák, üzlethelyiségek, lakások, ipari ingatlanok, telkek) bérbeadása, hasznosítása
  • a cégcsoport ingatlanaival kapcsolatos operatív ügyintézés
  • bérlőfelkutatás, ingatlanok helyszíni bemutatása, bérleti ajánlatok készítése, bérlőjelöltekkel való tárgyalások lebonyolítása
  • bérleti szerződések előkészítése, a meglévő szerződések gondozása
  • bérlőkkel való kapcsolattartás, az ingatlanok üzemeltetésében való részvétel
  • együttműködés az építész és az üzemeltető csapattal
  • saját ingatlanos honlap frissítése, új ingatlanok feltöltése
  • ingatlanos hirdetések feltöltése országos ingatlan portálokra
  • ingatlanos kiadványok, prospektusok előkészítése, a tervezésben való részvétel

 Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes német vagy/és angol nyelvtudás
  • munkavégzés önállóan és csapatban

 Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés (plusz cafeteria csomag)
  • stabil, nemzetközi hátterű, országosan elismert cégcsoport
  • magas minőségű, színvonalas saját tulajdonú ingatlanok
  • rendezett munkakörülmények, esztétikus, színvonalas munkakörnyezet és helyszín
  • hosszú távú munkalehetőség
  • a munkavégzés helye: Leier Központi iroda - Győr központjában, a Leier City Centerben

 Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a bruttó bérigény megjelölésével küldje a hr@leier.hu címre.

Feliratkozás hírlevélre